Witamy w naszym sklepie!

Opisanie kuchni

Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Funkcjonalna kuchnia to duże ułatwienie życia. W takiej przestrzeni łatwiej się poruszać i utrzymać porządek. Jeśli Twojej kuchni brakuje zorganizowania, a nie jest to moment na wymianę zabudowy – usługa opisania pomoże Ci ułożyć ją na nowo. A może dopiero będziesz się wprowadzać się do nowej kuchni i od razu chcesz ją świetnie zaplanować?

 

W ramach usługi opisu przygotujemy dla Ciebie rozkład zagospodarowania szafek i szuflad. Podpowiemy, co gdzie trzymać oraz z jakich systemów organizacji warto skorzystać.

Dzięki wdrożeniu takiego planu poruszanie się po kuchni będzie intuicyjne i wygodne. Znajdziemy sposoby wykorzystania nieustawnych szafek i stworzenie pięknie wyposażonych szuflad, z których przyjemnie się korzysta.Jak wygląda proces usługi krok po kroku?

 

  1. Po zakupie usługi (następnego dnia roboczego) otrzymasz ankietę potrzeb, która pozwoli nam poznać Twoją obecną przestrzeń oraz marzenia dotyczące jej metamorfozy. Zostaniesz również poproszona/y o przesłanie planów zabudowy pomieszczenia z wymiarami. Przydatne będą też zdjęcia.

 

  1. W ciągu 21 dni roboczych od wypełnienia ankiety i przesłaniu wymiarów, prześlemy projekt na skrzynkę mailową – plik z opisaną przestrzenią oraz linki do konkretnych rozwiązań.

 

  1. W cenie masz dostępną jedną poprawkę, jeżeli coś wymaga zmiany. 

Ze względu na przerwę świąteczną zespołu, usługi zakupione w grudniu zostaną zrealizowane w styczniu. 

 

Usługa odbywa się w całości zdalnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl