Witamy w naszym sklepie!

Pojemnik Fresh Dynamic Box

Cena: 48,90 zł 48.90
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Pojemniki z serii Dynamic Box to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do przechowywania warzyw i owoców w lodówce. Cechą charakterystyczną pojemnika są otwory wentylacyjne umieszczone w pokrywie oraz w wewnętrznym pojemniku, zapewniające cyrkulację powietrza.

Pojemnik został dodatkowo wyposażony w filtr, pochłaniający gazy etylenowe dzięki czemu warzywa i owoce przechowywane w środku dłużej zachowują świeżość i walory smakowe. Liście sałaty, natki czy skórki owoców nie ulegają pomarszczeniu tak szybko, jak w przypadku zwykłego przechowywania w lodówce.

Szczeliny powietrzne w pokrywie zapewniają optymalną wilgotność. Wewnętrzny pojemnik wyposażony w otwory wentylacyjne sprzyja prawidłowej cyrkulacji powietrza.

Dołączony do zestawu filtr starcza na około 3 miesiące użytkowania. Podczas czyszczenia pojemnika należy usunąć filtr tak aby nie uległ zamoczeniu. Istnieje możliwość dokupienia samych filtrów.

Pojemnik jest wolny od BPA i został dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Pojemniki zostały wyprodukowane w Szwajcarii przez markę ROTHO.

Wymiary (cm): 

Pojemność 1.6 L:  dł./szer./wys. 15,5 x 15,5 x 12,3

Pojemność 6.4 L:  dł./szer./wys. 31,4 x 23,9 x 12

Filtry do pojemników:

Komplet czterech filtrów przeznaczonych do pojemników szwajcarskiej marki ROTHO z serii DYNAMIC BOX. Przedstawione filtry pochłaniają gazy etylenowe dzięki czemu warzywa i owoce przechowywane w pojemniku DYNAMIC dłużej zachowują świeżość i walory smakowe.

Pojedynczy filtr starcza na około 3 miesiące użytkowania. Podczas czyszczenia pojemnika należy usunąć filtr tak aby nie uległ zamoczeniu.

Wymiary (cm): dł./szer./wys. 5,5 x 10 x 0,5

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl