Witamy w naszym sklepie!

Planowanie kuchni

Wysyłka w: 7 dni
Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Planuję kuchnie głównie na bazie rozwiązań IKEA METOD. Uwielbiam ich rozwiązania. Jestem szczęśliwą posiadaczką drugiej już w swoim życiu kuchni IKEA i jestem z obu bardzo zadowolona. Do tego wyboru przekonał mnie okres gwarancji oraz możliwość wymiany dowolnych elementów, gdy coś wydarzy się z mojej winy (np. uszkodzę front) lub gdy po prostu coś mi się znudzi :)

Oferta planowania kuchni, obejmuje (w wersji Standard oraz Plus):

  • Zaplanowanie układu funkcjonalnego
  • Dobór frontów, blatów, uchwytów, wyposażenia wewnętrznego mebli.

Jak wygląda proces usługi krok po kroku? (w wersji Standard oraz Plus)

1. Po zakupie (następnego dnia roboczego) otrzymasz ankietę potrzeb, która pozwoli nam poznać Twoje marzenia dotyczące kuchni, zostaniesz również poproszona/y o przesłanie planów pomieszczenia z wymiarami.

2. W ciągu 15 dni roboczych od wypełnienia ankiety i przesłaniu wymiarów, otrzymujesz pierwszy projekt na skrzynkę mailową.

3. W cenie masz 2 poprawki, jeżeli coś wymaga zmiany. Możesz również samodzielnie dokonywać zmian w projekcie, ponieważ plan kuchni jest w Twoim planerze.

4. Po zatwierdzeniu projektu, otrzymasz projekt z listą organizerów do zastosowania w Twojej kuchni i propozycją rozkładu rzeczy w szafkach, tak aby wygodnie korzystało Ci się z tej przestrzeni (usługa dostępna tylko w wersji Plus)

Jak wygląda proces usługi krok po kroku? (w wersji Opis)

1. Po wykupieniu usługi prosimy o przesłanie planu Twojej kuchni z opisem znajdujących się tam szafek i ich układu (takich jak półki, ilość, rozstaw). W wiadomości opisz także, co jest dla Ciebie ważne, z czego korzystasz najczęściej. 

2. W ciągu 15 dni roboczych otrzymujesz listę organizerów i propozycję rozkładu rzeczy w szafkach, tak aby wygodnie korzystało Ci się z tej przestrzeni

Opcje usługi:

  • Standard - tylko planowanie
  • Plus - planowanie+opis+lista
  • Opis - opis+lista

Usługi odbywają się w całości zdalnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl